Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч із Федеральним Президентом Швейцарської Конфедерації Сімонеттою Соммаругою. Про це повідомляє пресслужба МІУ. Сторони обговорили перспективи подальшого співробітництва між обома країнами за різними напрямками, зокрема, у залізничній галузі.
Очільник міністерства позитивно відзначив двосторонню співпрацю між Україною та Швейцарією у сфері транспорту та повідомив, що наразі триває пошук стратегічного іноземного партнера для оновлення рухомого складу Укрзалізниці. Планується, що у співпраці з національним виробником він зміг би досягти локалізації виробництва на території України не менше 40%, а також запровадити сучасні комплексні рішення щодо сервісного обслуговування та ремонту.
Крім цього, розглядається можливість розпочати реалізацію масштабного проєкту в столиці – «Київ Сіті Експрес», який передбачає розвиток та модернізацію залізничної інфраструктури регіону та закупівлю нового рухомого складу для здійснення приміських перевезень. Зазначимо, що Укрзалізниця вже обговорила зі Stadler питання оновлення пасажирського рухомого складу.












