Криклій: Німецькі компанії можуть взяти участь в модернізації української залізниці та оновленні парку електровозів
Інфраструктура, Новини

Криклій: У Верховній Раді очікують схвалення 8 ключових євроінтеграційних законів

У Верховній Раді очікують схвалення 8 ключових інфраструктурних євроінтеграційних законів. Ще 4 законопроєкти має незабаром ухвалити уряд. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час переговорів з Генеральним директором Директорату з питань мобільності та транспорту Європейської Комісії Хенріком Хололеєм.

«Це законопроєкти про залізничний транспорт, поштовий зв’язок, суспільно важливі послуги з перевезення пасажирів, мультимодальні перевезення, перевезення небезпечних вантажів тощо. Крім цього, Мінінфраструктури розробило 4 вкрай важливі законопроєкти, які наразі готуються до схвалення урядом. Вони стосуються приєднання України до Міжнародної конвенції про контроль суднових баластних вод, а також безпеки експлуатації колісних транспортних засобів», – зазначив Владислав Криклій.

Криклій також зауважив, що найближчим часом готуються до подання на розгляд уряду нормативно-правові акти щодо вдосконалення залізничного пасажирського обслуговування, відповідності вимог морського обладнання стандартам ЄС тощо. Крім цього, міністерство розпочало розробку відповідних підзаконних актів для реалізації прийнятого минулого року Закону «Про внутрішні водні шляхи».

«Згідно із системою «Пульс Угоди», загальний відсоток виконання українською стороною усіх зобов’язань відповідно до Угоди про асоціацію в галузі транспорту зріс з 19% у 2019 році до 34% у 2020-му. І ми продовжуємо надалі цю роботу», – зазначив Криклій.

Раніше Криклій зустрівся з виконавчим директором Європейського залізничного агентства (ERA) Йозефом Доппельбауером в Брюсселі. Сторони обговорили перспективи співпраці в залізничній галузі.

Читайте також