Міжнародні новини, Новини

Maersk показала рекордні результати у другому кварталі 2022 року

Компанія A.P. Moller – Maersk (Maersk) досягла рекордних результатів у другому кварталі 2022 року. Дохід зріс на 52 %, а прибуток більш ніж подвоївся порівняно з тим же кварталом минулого року. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресреліз перевізника.

«Ми показали надзвичайно високий результат у другому кварталі та, відповідно, зафіксували 15-й квартал поспіль із покращенням прибутків порівняно з минулим роком», — наголосив генеральний директор Maersk Сьорен Скоу.

У другому кварталі виручка компанії зросла до 21,7 млрд доларів, EBITDA та EBIT підвищилися до 10,3 млрд та 9 млрд доларів відповідно, а вільний грошовий потік зріс до 6,8 млрд доларів.

Чистий результат за другий квартал становив 8,6 млрд доларів та 15,4 млрд доларів за перше півріччя.

«Результатам сприяли високі контрактні ставки в Ocean, швидке прибуткове зростання в Logistics і стабільні показники в Terminals. Водночас обсяги в Ocean були меншими, оскільки затори тривали, а війна в Україні вплинула на довіру споживачів, особливо в Європі», — уточнив Сьорен Скоу.

Загалом у 2022 році Maersk очікує, що EBITDA становитиме приблизно 37 млрд, EBIT — приблизно 31 млрд, а вільний грошовий потік — понад 24 млрд доларів.

Нагадаємо, що Maersk оголосила про вихід із РФ та прискіпливо контролює дотримання санкцій проти країни-агресорки. Також компанія запустила нове залізничне сполучення між Китаєм та Європою Середнім коридором.

Читайте також