Новини, Порти

Maersk відновлює пряме доправлення вантажів до України з усього світу

Один із найбільших у світі контейнерних перевізників Moller-Maersk повідомив про те, що стежить за розвитком подій в Україні та впроваджує рішення для вантажів клієнтів у межах дотримання безпеки. Про це пише Rail.insider із посиланням на ЦТС.

«Логістичні операції в країні та за її межами залишаються складними, однак ми раді повідомити вам, що компанія Maersk тепер може пропонувати пряме бронювання в Україну з усього світу, полегшуючи проблему, яка часто виникала протягом минулого року», — зауважується у дописі.

Перевізник заявив, що для цього запустили нове щотижневе баржеве сполучення з порту Констанца (Румунія) до українського порту Рені. Сервіс працюватиме за двома маршрутами — через Констанцу/Дунайський канал і Чорне море — із транзитним часом приблизно 1,5 дня.

«Бронювання буде залежати від пропускної спроможності та належної документації, яка включає юридичне прийняття положення про Україну через постійний ризик у цьому регіоні», — додали у Maersk.

Нагадаємо, що в порту Рені з грудня працює контейнерний термінал «Вікінг Альянс», відкриття якого відбулося в грудні 2022 року. За місяць він обробив 1,5 тис. контейнерів. Партнером проєкту виступає транспортно-логістичний холдинг Maersk.



Читайте також