Rail.insider у своєму Telegram-каналі провів опитування на тему «Чи постраждало майно вашої компанії станом на сьогоднішній день в результаті військової агресії РФ?».
Зауважимо, що таке ж опитування Rail.insider проводив на початку квітня. Тоді 45% респондентів не знали, що сталося з їхнім майном. Натомість зараз частка обізнаних суттєво збільшилася. Лише 18% опитаних не можуть відповісти, що з їхньою власністю.
Суттєво побільшало респондентів, частина майна яких знищена або викрадена (зростання з 23% у квітні до 39% у липні). Ще 3% обрали варіант «так, усе майно було повністю знищене або викрадене». Навесні таких було менше 1%.
Частка тих, чиє майно не постраждало внаслідок збройної агресії РФ зросла із 32% до 40%.
Для того, аби брати участь в опитуваннях та завжди бути в курсі головних подій залізничного транспорту, ви можете підписатися на Телеграм-канал Rail.insider.













