Новини, Порти

Mitsubishi нарощує перевалку автівок у порту Чорноморськ

Наприкінці минулого тижня відбулася зустріч менеджмента ДП «МТП «Чорноморськ» із представниками офіційного дистриб’ютора та імпортера автомобілів Mitsubishi на території України (ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна») та партнера держпідприємства — ДП «Український термінал». Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу стивідора. 

Представники офіційного імпортера відвідали спеціалізований поромний комплекс і територію 25-го складу 5-го термінала та ознайомилися з умовами перевантаження і зберігання автомобілів Mitsubishi в українському порту Чорноморськ.

«Наразі склад № 25 може вмістити від 4 тис. до 4,2 тис. одиниць автотехніки, залежно від моделі. Загальна потужність спеціалізованого поромного комплексу становить 4 млн т вантажів на рік», — зауважується у повідомленні.

Уточнюється, що ДП «Український термінал» регулярно здійснює логістичний супровід вантажів від торговельної марки Mitsubishi на територію України. Зокрема, за останні 8 місяців через спеціалізований поромний комплекс ДП «МТП «Чорноморськ» в Україну прибуло понад 3 тис. автомобілів марки Mitsubishi.

Представники офіційного імпортера ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна» і ДП «Український термінал» озвучили плани щодо збільшення об’ємів перевалки вантажів через поромний комплекс та висловили побажання щодо подальшої співпраці із держстивідором.

Під час зустрічі адміністрація порту також проінформувала гостей щодо можливості участі в запланованому проєкті державно-приватного партнерства щодо залізнично-поромного комплексу та запросили іноземних гостей взяти участь у конкурсі після закінчення підготовчих концесійних процедур.

Як повідомлялося раніше, Білгород-Дністровський порт має намір співпрацювати з нідерландською компанією.

Читайте також