Міжнародні новини, Новини

На Білоруській залізниці впроваджують автоматизоване робоче місце маневрового диспетчера

Білоруська залізниця планує вдосконалити роботу вузлів та кількох великих станцій. Для цього там мають намір запровадити автоматизоване робоче місце маневрового диспетчера із використанням геоінформаційних технологій. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію пресцентру перевізника.

Апробація технологічного нововведення вже відбулася цьогоріч на станції Степянка, що належить до Мінського відділення Білоруської залізниці. Наразі новація введена в експлуатацію.

Таке робоче місце дає змогу здійснювати в онлайн-режимі диспетчерський контроль за дислокацією маневрових локомотивів, автоматично фіксувати час початку і закінчення маневрових операцій, враховувати пройдену локомотивом відстань і кількість вагонів, що переміщуються, а також визначати завантаження і продуктивність маневрового локомотива.

Тож новація допомагає забезпечити більш ефективне нормування необхідного парку тепловозів та раціональне використання паливно-енергетичних ресурсів.

У повідомленні наголошується, що втоматизоване робоче місце маневрового диспетчера планують впровадити насамперед на всіх залізничних вузлах, а також на великих станціях, де ведуться маневрові роботи.

Читайте також