Троє залізничників поранено внаслідок ворожої атаки дронами на залізничну станцію у Сумській області. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію АТ «Укрзалізниця».
Поранено одного працівника вагонного господарства, який виконував свої посадові обов’язки. Також травмовано працівників воєнізованої охорони та служби зв’язку, які прямували у відрядження.
В УЗ зауважили, що постраждалим залізничникам надано всю необхідну медичну допомогу. Їхньому життю наразі нічого не загрожує.
Окрім того, внаслідок обстрілу пошкоджено будівлю вокзалу та вибито 15 склопакетів.
«На щастя, постраждалих серед пасажирів та робітників вокзалу немає. Усі поїзди Укрзалізниці в регіоні прямують за розкладом», — наголошується у дописі.
Як повідомлялося раніше, внаслідок обстрілів на Сумщині пошкоджено залізничну інфраструктуру.













