Новини

На Сумщині виявили 42 вагони з РФ

У Сумській області заарештували 42 залізничні вагони, які належать компаніям, зареєстрованим у країні-агресорці. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію Національної поліції України.

«Вагони із товарно-матеріальними цінностями заїхали на територію України ще до початку повномасштабного вторгнення окупантів і на момент початку війни перебували у прикордонній громаді. Через те, що там містилися небезпечні речовини, які могли спричинити надзвичайну ситуацію, їх перегнали подалі від кордону, в малолюдний район», — зазначається у дописі.

Пізніше з’ясувалося, що частину вантажу, який був у зазначених вагонах, розікрали. За цим фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 191 щодо незабезпечення належного зберігання під час транспортування територією України товарно-матеріальних цінностей.

У ході слідства поліцейські з’ясували, що вагони належать компаніям, які зареєстровані в країні-агресорці. Крім того, вони були визнані речовим доказом у цьому кримінальному провадженні.

На вагони вартістю приблизно 30 млн грн наразі суд наклав арешт. Слідчі дії тривають.

Як повідомлялося раніше, Офіс Генпрокурора наклав арешт на 17,8 тис. вагонів РФ та Білорусі.

Читайте також