Відкрита аналітика, Новини, Перевезення, Укрзалізниця

На аукціонах у червні реалізовано майже 2,6 тис. вагоновідправлень у зерновозах

На аукціонах у ЕТС «Прозорро.Продажі» у червні Укрзалізниця реалізувала 2 тис. 570 відправлень зерновозів. Про це повідомляють аналітики Rail.insider.

У червні Укрзалізниця проводила англійські та голландські (на зниження ціни) аукціони щодо права користування зерновозами філії «Центр транспортної логістики». На англійських аукціонах вдалося реалізувати 2,5 тис. відправлень у зерновозах. Майже половину з них придбали ТОВ СП «Нібулон» та ТОВ «Кернел-Трейд».

Водночас на голландських аукціонах реалізовано лише 70 вагоновідправлень. Зауважимо, що на такі торги Укрзалізниця виставляла відправлення з полігоном навантаження та вивантаження на станціях Ізмаїльської дільниці від станції Шабо до станції Ізмаїл, включаючи дільницю Арциз—Березине регіональної філії «Одеська залізниця». Ці станції фактично «відрізані» від загальної залізничної мережі через те, що ворог ракетними обстрілами зруйнував міст через Дністровський лиман. Переможцем більшості аукціонів стало ТОВ СП «Нібулон».

Стартова ставка на торгах становила 2167 грн/добу без ПДВ. Натомість середня вартість на англійських аукціонах сягнула 3227,33 грн/добу без ПДВ, а на голландських — 1284,72 грн/добу без ПДВ.

Повну актуальну інформацію щодо вантажних залізничних перевезень можна отримати при оформленні передплати на аналітику Rail.insider.

Читайте також