Росіяни готуються до масових скорочень у залізничній галузі на тимчасово окупованих територіях. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію Центру національного спротиву.
Після захоплення регіону залізниця працює лише на потреби армії, пасажирське сполучення фактично зупинене.
«Галузь тримається на фінансуванні з Москви, але грошей уже бракує», — зауважили у Центрі національного спротиву.
Тож під приводом «економії» окупанти вирішили зменшити чисельність персоналу.
Як повідомлялося раніше, в інтернеті показали понівечені електропоїзди УЗ в окупованій Ясинуватій.












