На відновлення доріг Донеччини буде спрямовано понад 1,6 млрд гривень. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, перебуваючи із робочою поїздкою у Донецькій області, передає прес-служба Міністерства інфраструктури України
«У 2018 році фінансування склало понад 2 млрд гривень, цьогоріч буде спрямовано понад 1,6 млрд. гривень. Основні проекти – Запоріжжя – Маріуполь, ремонт мостів та доріг місцевого значення та комунальної власності. Таких обсягів фінансування область не бачила ніколи. Ми ремонтуємо, єднаємо і відновлюємо якісне сполучення між містами та між областями», — зазначив Омелян
Омелян також повідомив, що 2018 року за рахунок окремої програми було відремонтовано дорогу Київ-Харків-Довжанський.












