У межах програми вакцинації на вокзалах Укрзалізниці вакцинували 5-тисячного пасажира. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу товариства.
П’ятитисячного пасажира, щепленого від COVID-19 на вокзалах України, звуть Олександр. Він вакцинувався 24 жовтня на вокзалі у Дніпрі.
«Вітаємо Олександра й дякуємо за приклад, як подорожувати безпечно та відповідально!» — зазначається у повідомленні.
Нагадаємо, що пункти вакцинації незабаром відкриють на залізничних вокзалах усіх обласних центрів.













