Інфраструктура, Новини, Укрзалізниця

На станції Запоріжжя І згорів пасажирський вагон

Шостого червня поблизу залізничного вокзалу станції Запоріжжя І сталася пожежа. Про це пише Rail.insider із посиланням на Telegram-канал «Запоріжжя.ІНФО».

Загоряння сталось у пасажирському вагоні, що перебував у відстійнику. Згодом пожежу швидко загасили рятувальники ДСНС.

«Дим було видно навіть з Пісків (Південний житловий масив міста Запоріжжя — ред.) та інших районів. Але все обійшлося без жертв, на щастя», — зауважується у дописі.

Як повідомлялося раніше, на Львівській залізниці згорів електровоз.



Читайте також