Шостого червня поблизу залізничного вокзалу станції Запоріжжя І сталася пожежа. Про це пише Rail.insider із посиланням на Telegram-канал «Запоріжжя.ІНФО».
Загоряння сталось у пасажирському вагоні, що перебував у відстійнику. Згодом пожежу швидко загасили рятувальники ДСНС.
«Дим було видно навіть з Пісків (Південний житловий масив міста Запоріжжя — ред.) та інших районів. Але все обійшлося без жертв, на щастя», — зауважується у дописі.
Як повідомлялося раніше, на Львівській залізниці згорів електровоз.













