Завтра Криклій зустрінеться з менеджментом Укрзалізниці, щоб розглянути питання відновлення роботи малодіяльних станцій
Новини, Укрзалізниця

Набрав чинності наказ МІУ щодо списання ватажних вагонів за віком

З 1 лютого фактично набрав чинності наказ Міністерства інфраструктури № 647 від 30 листопада 2021 року щодо обмеження граничного терміну експлуатації вантажних вагонів. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов.

Зауважимо, що Міністерство юстиції України 28 грудня зареєструвало наказ Міністерства інфраструктури України № 647 «Про затвердження Порядку проведення комплексу діагностичних, ремонтних та реєстраційних операцій, спрямованих на продовження строку експлуатації вантажних вагонів (крім вантажних вагонів підприємств технологічного залізничного транспорту, що призначені для переміщення вантажів у виробничих цілях в межах території таких підприємств), установленого виробником, строків продовження експлуатації таких вагонів».

У ньому, зокрема, передбачено поетапне обмеження терміну експлуатації вантажних вагонів та приведення його до нормативного, тобто піввагонів — з 44 років до 22 років; зерновозів — із 45 років до 30 років. Це той граничний термін експлуатації вагонів, який визначив виробник.

Читайте також