У ВР ратифікували угоду, яка покращить безпеку руху та допоможе впровадити сучасні інтелектуальні системи на транспорті
Новини

Незабаром стане відомо, скільки заробляють члени наглядових рад, — Юлія Гришина

Сьогодні у другому читанні прийнято закон про відкритість зарплат держслужбовців, менеджерів державних підприємств і членів наглядових рад. Про це написала у своєму телеграм-каналі голова ТСК Юлія Гришина, передає Rail.insider.

«До сьогоднішнього дня інформація про зарплати членів наглядових рад та членів правління державних підприємств була закрита. А платять їх із державного бюджету. Тобто за рахунок платників податків. І я вважаю, що це неправильно! Не можуть керівники збиткових державних підприємств отримувати мільйонні зарплати. Космічні виплати, які любить собі встановлювати менеджмент держпідприємств, фактично зменшують доходи публічних бюджетів, до яких такі підприємства спрямовують частину свого прибутку. В результаті отримуємо недофінансування освіти, пенсій, медицини, культури та інших галузей», — наголосила Юлія Гришина

Також вона зауважила: «Тепер інформація про структуру, принципи формування та розмір оплати праці керівників державних і комунальних підприємств та їх заступників стане доступною! Давайте пам’ятати головне: немає ніяких «державних грошей», є тільки гроші платників податків».

Раніше голова ТСК розповідала, що хоч АТ «Укрзалізниця» працює з багатомільярдними збитками, у Deutsche Bahn керівник наглядової ради отримує зарплату в три рази нижчу за «українського» колегу.

Читайте також