Окупанти формують так званий Азовський військово-морський район у складі Чорноморського флоту. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію Центру національного спротиву.
Завершити організаційні заходи та перебазувати корабельний склад флоту планується до 1 липня.
«Штаб формують у Маріуполі. Окупанти планують укомплектувати так званий Азовський ВМР за рахунок корабельного складу Чорноморського флоту та Каспійської флотилії ВМФ РФ. Загалом у складі Азовського ВМР перебуватиме вісім бойових кораблів та катерів, а також 16 суден забезпечення. Зокрема, малі ракетні кораблі «Циклон», «Аскольд», які проходять випробування, та «Амур», який будується. Також морський тральщик «Ковровец» та інші кораблі», — зауважується у дописі.
Наголошується, що сумарний ракетний залп трьох малих ракетних кораблів — 24 КРМБ типу «Калібр».
Центр національного спротиву уточнив, що також має у своєму розпорядженні списки особового складу.











