У Новомосковському районі Дніпропетровської області російські окупанти завдали трьох ракетних ударів по залізниці. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Rail.insider.
Посадовець повідомив, що всі живі, але пошкоджено залізничні колії та контактну мережу.
«У нас три ракетні удари по залізничній інфраструктурі у Новомосковському районі. Всі живі. Вщент розтрощене залізничне полотно і контактна мережа. Поки не зрозуміло, чи зможемо відновити рух», — написав він.
Пізніше голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук повідомив про п’ятеро постраждалих внаслідок ракетних ударів агресорів.
Нагадаємо, що сьогодні вибуховою хвилею вибито шибки у вагонах поїзда Запоріжжя—Львів.













