За 6 місяців 2021 року регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» сплатила до різних бюджетів та державних цільових фондів 1 млрд 43 млн 12 тис. грн. Про це пише railinsider із посиланням на пресслужбу регіональної філії.
Так, за зазначений період було спрямовано:
- 118 млн 148 тис. грн — до державного бюджету,
- 507 млн 6 тис. грн — до місцевих бюджетів,
- 417 млн 858 тис. грн — до державних цільових фондів.
Із загальної суми сплачених коштів 29 млн 325 тис. грн становить військовий збір.
Як повідомлялося раніше, Південна залізниця сплатила понад 861 млн грн податків та зборів за 5 місяців 2021 року.













