Новини, Перевезення, Укрзалізниця

Південно-Західна залізниця у січні наростила навантаження

У січні 2022 року регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» збільшила загальне навантаження на 42,5%. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу регіональної філії.

За перший місяць поточного року залізничники Південно-Західної магістралі навантажили 3,12 млн т вантажів, це на майже на 1 млн т, або на 42,5%, більше, ніж за аналогічний період 2021 року (2,19 млн т).

У цей період наростили навантаження:

  • зернових — до 1,54 млн т (на 71% більше, ніж торік),
  • будівельних вантажів — майже 868 тис. т (+30%),
  • флюсів — понад 144 тис. т (+30%),
  • вогнетривів — майже 79 тис. т (+163%).

«Навантаження хімічних та мінеральних добрив порівняно з аналогічним періодом 2021 року збільшилося на 214%», — наголосили у пресслужбі.

Як повідомлялося раніше, Укрзалізниця у січні збільшила обсяги перевезень



Читайте також