Новини, Укрзалізниця

Працівникам Придніпровської залізниці представили нового керівника

Колективу регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» 3 грудня представили нового очільника — Олександра Момота. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу регіональної філії.

Під час зустрічі член правління АТ «Укрзалізниця» Роман Черніцький наголосив на тому, що Олександр Момот має багаторічний професійний і управлінський досвід у сфері залізничного транспорту, тож це призначення підсилить команду залізниці та матиме позитивний результат для всієї галузі.

Зауважимо, що Олександр Момот уже двічі очолював Придніпровську магістраль.

Новий керівник окреслив першочергові завдання на новій посаді. Серед них: забезпечення стабільних пасажирських і вантажних перевезень, виконання планових показників з використання рухомого складу, поліпшення стану інфраструктури, вирішення проблем локомотивного господарства, підвищення рівня технологічної, фінансової та планової дисципліни, оперативне реагування на виклики сьогодення — такі, як пандемія COVID-19, ресурсозаощадження, соціальні проблеми тощо.

«Ініціативу на будь-якому рівні підтримуватимемо, — зазначив Олександр Момот, — а основними критеріями оцінки діяльності працівника буде його професіоналізм та внесок у загальну справу».

Олександр Момот закінчив Дніпропетровський інститут інженерів залізничного транспорту. Працював на різних посадах у локомотивному та вагонному господарствах Придніпровської залізниці, заступником і першим заступником начальника Придніпровської магістралі, двічі очолював Придніпровську залізницю. Був начальником Донецької залізниці, директором Українського державного центру транспортного сервісу «Ліски», помічником генерального директора Укрзалізниці, заступником міністра транспорту України.

Читайте також