Новини

Ще одна компанія виступила проти аукціонів на вагони у “Прозорро” під час війни

Співзасновник компанії «АгроВіста» Юрій Скічко в ході традиційної онлайн-наради з зерновиками 23 червня висловився проти проведення торгів на право користування вагонами Укрзалізниці в системі «Прозорро.Продажі» під час війни, повідомляє Rail.insider.

«Тендер призвів до різкого підвищення ціни на вартість вагонів і це лише початок. Вже зараз ми зазнаємо збитків за контрактами укладеними на липень, виходячи із раніше зазначеної вартості користування вагонами ЦТЛ… Ми проти тендерів під час війни, це грабіж м’яко кажучи, – заявив Юрій Скічко. – Зараз ми зазнали втрат на товарі, який вже купили та виростили, завтра це все перекладемо на виробника, який вже каже, що він не сіятиме».

Він додав, що «ринок повинен розуміти наперед плани УЗ, планувати вартість витрат за доставку».

«Постійно немає впевненості у вартості витрат і компанії зазнають втрат на логістиці всередині країни та за межами», – повідомив він, додавши, що наразі компанія через свого експедитора («Агроальянс») не може підтвердити заявки на вагони на найближчий час.

Нагадаємо, що раніше проти проведення аукціонів у «Прозорро» під час війни виступила асоціація «Український клуб аграрного бізнесу».

Наразі Rail.insider проводить у своєму Телеграм-каналі опитування щодо ставлення до відкритих торгів на право користування вагонами УЗ у нинішніх умовах. Прийняти участь у ньому можуть усі бажаючі.