За рік штат АТ «Укрзалізниця» скоротився на 5%. Про це пише RAIL.insider із посиланням на дані Опендатаботу.
Опендатабот сформував рейтинг найбільших роботодавців 2025 року, базований на фінансовій звітності підприємств. Лідерство продовжує зберігати АТ «Укрзалізниця».
«Укрзалізниця залишається найбільшим роботодавцем вже понад п’ять років, але її команда поступово зменшується. За рік штат компанії скоротився на 5% — до 169 тис. 952 співробітників», — зауважується у дописі.
Додається, що загалом від початку повномасштабного вторгнення штат компанії скоротився на 27% або 62,8 тис. осіб.
Друге місце посідає АТБ із 46 тис. 649 співробітниками. За рік компанія збільшила команду на 565 осіб (+1%), але від початку повномасштабного вторгнення втратила 14 тис. 133 працівників (–23%).
Третє місце — у Газорозподільних мереж України, де працює 39 тис. 444 особи. За рік компанія додала 1 тис. 770 співробітників (+5%) — це найбільше зростання серед усіх у десятці.
Як повідомлялося раніше, кількість звільнень за власним бажанням з Укрзалізниці зросла на 26%.
Підписуйтесь на RAIL.insider у Viber і Telegram — тут найактуальніші новини, відео та події залізничної галузі.














