Один із підозрюваних у втручанні в роботу залізниці на сході Польщі виявився співробітником поліції, його відсторонили від служби. Про це пише Rail.insider із посиланням на «Європейську правду».
Один із двох чоловіків, затриманих у Білостоку за підозрами у надсиланні «стоп-сигналу» на залізничні лінії у регіоні, виявився правоохоронцем. Чоловік працював у місцевому управлінні поліції.
Поліція Підляського воєводства повідомила, що начальник поліції у Білостоку розпочав дисциплінарне провадження та видав наказ про негайне відсторонення від служби співробітника, якому прокуратура оголосила підозру. Також починають процедуру звільнення зі служби.
За звинуваченнями у створенні фальшивої тривоги може загрожувати до восьми років позбавлення волі.
Нагадаємо, у п’ятницю та впродовж вихідних у Польщі сталося кілька інцидентів із втручанням невідомими особами «стоп-сигналом» у роботу залізниці, внаслідок чого кілька десятків потягів аварійно зупинилися.
Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики


