Солом’янський районний суд Києва закрив кримінальне виробництво за звинуваченням міністра інфраструктури Володимира Омеляна в незаконному збагаченні. Справа щодо міністра була закрита у зв’язку з декриміналізацією злочину.
“Справу закрито у частині незаконного збагачення і знято арешт майна. В частині можливого недостовірного декларування справа буде розглядатися в судовому процесі, ми впевнені у своїй правоті”, – підкреслила прес-секретар міністра Марина Томко.
Нагадаємо, 22 лютого САП передала в суд звинувачення Омеляна. Він звинувачувався за ч. 3 ст. 368-2 (незаконне збагачення) і ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу.
13 вересня НАБУ повідомило про підозру Омеляну в незаконному збагаченні і декларуванні недостовірної інформації












