Новини, Тарифи

Тарифи на залізничні перевезення будуть підвищені з 17 серпня

Тарифи на залізничні перевезення зростуть із 17 серпня. Про це йдеться у відповідній телеграмі УЗ, яка опублікована на сайті компанії, а також у соцмережах. Завтра відповідна публікація наказу МІУ має з’явитися у виданні «Урядовий кур’єр».

«Відповідно до наказу Міністерства інфраструктури України від 11.08.2021 нр 418 починаючи з 0 годин 17.08.2021 розрахунок плати за вантажні перевезення проводиться за тарифами Збірника тарифів із застосуванням коефіцієнтів…», — наголошується у телеграмі УЗ. Коефіцієнти наведені для всіх тарифних класів.

«Віднесення вантажу до певного тарифного класу при нарахуванні тарифу визначається цією вказівкою. Тарифні класи, зазначені в ЄТСНВ, відкоригувати відповідно до цього розпорядження», — зазначається у документі.

Як повідомлялося раніше, Міністерство юстиції зареєструвало наказ Міністерства інфраструктури щодо зміни тарифів на вантажні залізничні перевезення.

Зауважимо, що підвищення тарифів планувалося з 1 вересня. Крім того, ще один етап зміни тарифів намічений з 1 січня 2022 року.

Читайте також