Новини, Укрзалізниця

ТСК рекомендуватиме Кабміну не продовжувати контракт з чинним очільником УЗ

На підсумковому цьогорічному засіданні Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань Укрзалізниці 17 грудня народні депутати вирішили рекомендувати Кабміну не продовжувати контракт з чинним очільником товариства Олександром Камишіним. Про це пише Rail.insider.

На засідання були запрошені керівники УЗ за останні 5 років. Також мали бути на заході міністр інфраструктури та його попередник. Планувалося обговорити виконання рекомендацій проміжного звіту ТСК та “причини провалу глобальних реформ у товаристві”.

Ані міністр, ані чинний голова правління на засідання не з’явилися.

Тимчасова слідча комісія ухвалила визнати незадовільною роботу Міністерства інфраструктури та Укрзалізниці щодо виконання рекомендацій та висновків проміжного звіту ТСК. «Жодної рекомендації Тимчасової слідчої комісії не було виконано», — наголосила Юлія Гришина.

Також ТСК має намір звернутися до Кабінету Міністрів України з приводу непродовження контракту із головою правління УЗ Олександром Камишіним.

«Новопризначеного голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександра Камишіна було призначено, зокрема, і на підставі нашого (ТСК, — ред.) проміжного звіту. На підставі тих фактів, які ми з вами дослідили протягом роботи Тимчасової слідчої комісії, РНБО було прийнято рішення змінити керівництво Укрзалізниці. Адже була надія на те, що прийде нове керівництво і будуть нові дії, буде нова стратегія, яку ми зобов’язували Камишіна нам представити. Досі стратегія не представлена. Досі триває ситуація з невиконанням указів Президента, не проведено жодної реформи, немає анбандлінгу, немає нічого. Угода про асоціацію з ЄС за кілька місяців вже буде прострочена…» — підкреслила очільниця ТСК.

Нагадаємо, що 11 серпня Кабмін призначив Олександра Камишіна в. о. голови правління УЗ. Наприкінці жовтня його призначено постійним очільником правління товариства до 31 грудня 2021 року.

Читайте також