Новини

ТСК запускає телеграм-бот для залізничників

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України з питань перевірки та оцінки стану акціонерного товариства “Українська залізниця” відкриває віртуальну приймальню. Про це пише Rail.insider із посиланням на сторінку голови ТСК Юлії Гришиної у Facebook.

Це — телеграм-бот, через який кожен залізничник може звернутися до ТСК. Запроваджений він, аби комісія мала більше можливостей для спілкування із залізничниками та оперативно отримувала інформацію про реальний стан підрозділів Укрзалізниці.

Інструмент для діалогу запропоновано громадською спілкою «Центр досліджень залізничного транспорту».

«Ваша інформація, яка надійде на телеграм-бот віртуальної приймальні ТСК, буде обов’язково опрацьована. Для цього ми залучаємо експертів ТСК та фахівців громадської спілки. Плануємо на регулярній основі публікувати відповіді на порушені питання, аби максимально широко обговорювати проблеми, які потрібно вирішувати в Укрзалізниці», — наголосила Юлія Гришина.

Нагадаємо, що наразі в АТ “Укрзалізниця” є власний чатбот «Букса. Помічник залізничника». Як повідомляють у компанії, у поточному році він здобув кілька премій: у рейтингу HR-бренд 2021 та у конкурсі «Найкраще корпоративне медіа України 2021».

Читайте також