У 2020 році залізничники замінили понад 700 опор контактної мережі
Інфраструктура, Новини

У 2020 році залізничники замінили понад 700 опор контактної мережі

У 2020 році залізничники замінили понад 700 опор контактної мережі та підвищили експлуатаційну надійність низки пристроїв електропостачання. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Зокрема, енергетики понад 40 км зношеного контактного проводу, більше 30 км несучого тросу, понад 3,5 тис. ізоляторів контактної підвіски, а також модернізували більш як пів тисячі повітряних стрілок.

Окрім цього, на пристроях енергетики замінили новими понад 120 км сталевих проводів, 1,7 тис. опор та понад 12,6 тис. ізоляторів повітряних ліній живлення пристроїв СЦБ. Комплекс відновлювальних робіт також провели на тягових підстанціях.

Читайте також: УЗ завершила електрифікацію колій на станції Коростень-Житомирський

Загалом ремонтні роботи упродовж минулого року, як і планувалося, проводилися на ділянках Лозова – Слов’янськ Донецької залізниці, Мотовилівка – Сорочий Брід та Кожанка – Попільня Південно-Західної залізниці, Нова Баварія – Люботин Південної залізниці, Фундукліївка – Цибулеве та Знам’янка – Пантаївка Одеської залізниці, Сухачівка – Горяїнове Придніпровської залізниці, а також на станціях Тетерів, Рокитне, Ходорів, Апостолове та Лиман.

Нагадаємо, у 2020 році УЗ відремонтувала понад 1,3 тис. км колій.

Читайте також