В одному з вагонів міського електропоїзда Дніпра виникла пожежа. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
Займання сталося увечері 10 квітня.
«О 20:04 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на залізничній станції у Самарському районі міста Дніпро. Прибувши до місця, рятувальники встановили, що під час руху міського електропоїзда сталося займання в одному з вагонів. Горіла електрощитова, облицювання у тамбурі вагона та сидіння на площі 25 м2», — зауважується у дописі.
Займання ліквідовано о 20:52. Внаслідок події загиблих та травмованих немає.
До приборкання пожежі залучали 29 рятувальників та п’ять одиниць техніки.
Як повідомлялося раніше, стартував другий етап проєкту Dnipro City Express.














