Інфраструктура, Новини

У Харкові запрацював сучасний центр управління рухом

У Харкові запрацював перший сучасний центр управління рухом. Робота центру побудована на основі європейського досвіду. Про це повідомили в пресслужбі Укрзалізниці. Центр об’єднав функцію управління рухом Південної та Донецької залізниць. Зокрема, до регіонального центру управління рухом Південної залізниці переключено оперативно-технологічний зв’язок станцій та енергодиспетчерських дільниць Донецької залізниці.

«Відсьогодні фактично впроваджено повноцінне функціонування укрупненого регіонального центру управління рухом Південної залізниці. Протягом пів року плануємо також перевести на вказаний центр управління рухом Придніпровської залізниці», — повідомив директор Департаменту управління рухом АТ «Укрзалізниця» Олександр Ткаченко.

В УЗ переконані, що укрупнення центрів управління рухом поїздів дозволить усунути дублювання функцій управління рухом між регіональними філіями. Також буде підвищено оперативність та узгодження при плануванні поїзної роботи, швидкість приймання управлінських рішень та оперативність усунення системних недоліків.

Наступний такий центр планується створити в Києві. Він об’єднає управління рухом на Південно-Західній, Львівській та Одеській залізницях.

Читайте також