Новини

У Мелітополі підірвали родину колаборантів-залізничників

В окупованому Мелітополі (Запорізька область) уночі проти 23 вересня підірвали квартиру із родиною колаборантів-залізничників. Про це написав у Telegram речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук, передає Rail.insider.

За словами посадовця, Оксана Дерябіна — колишня заступниця начальника залізничної станції Мелітополь.

«Після приходу орків очолила станцію, брала безпосередню участь в організації постачання озброєння та рашистських боєприпасів у північному напрямку та вивезенням викраденого зерна у південному. Сергій Дерябін також був співробітником залізничної станції Мелітополь і працював у підпорядкуванні дружини», — зауважив Сергій Братчук.

Як повідомлялося раніше, більшість мелітопольських залізничників відмовилися від співпраці із загарбниками.



Читайте також