Новини, Порти

У порту Ніка-Тера розширили потужності для перевалки рідких азотних добрив

У порту Ніка-Тера ввели в експлуатацію нові потужності для перевалки рідких азотних добрив. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу порту.

У межах проєкту провели реконструкцію та розширення станції розвантаження вагонів під перевалку карбамідно-аміачної суміші (КАС) із залізничних цистерн на борт танкерів.

Також проклали 2 трубопроводи загальною протяжністю приблизно 1,8 тис. м для транспортування рідких добрив. Окрім того, в експлуатацію ввели резервуари для накопичення та зберігання азотних добрив, а вся технологічна інфраструктура для перевалки КАС наразі утеплена та оснащена підігрівом. Інвестиції в проєкт сягнули понад 22,2 млн грн.

На першому етапі оптимізації процесу перевалки добрив створено потужності для одноразового зберігання 6 тис. т карбамідно-аміачної суміші, а вже до кінця зими планується збільшити їх майже втричі — до 15 тис. т.

«На світовому ринку спостерігається стрімке зростання споживання КАС серед аграріїв. Проаналізувавши тенденцію, було ухвалено рішення покращити інфраструктуру, необхідну для перевалки рідких добрив на експорт», — прокоментував очільник порту Алім Агакішиєв.

Як повідомлялося раніше, порт Ніка-Тера встановив новий рекорд з оборобки вагонів.

 

Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики

 

Читайте також