Міжнародні новини, Новини

У США збудують майданчик для випробувань повнорозмірних капсул Hyperloop

Центр транспортних технологій (TTCI) Асоціації американських залізниць спільно зі стартапом Swisspod спроєктує та побудує полігон для випробувань повнорозмірних капсул транспортної системи Hyperloop на території технологічного кластера PuebloPlex неподалік від Пуебло (штат Колорадо, США). Про це пише Rail.insider із посиланням на zdmira

На новому полігоні Swisspod тестуватиме і перевірятиме запатентовану систему магнітної підвіски та повнорозмірну капсулу для перевезення вантажів. TTCI надасть інжинірингові послуги, спільно з Swisspod розробить програму випробувань.

У липні 2021 року компанія Swisspod, офіси якої розташовуються в Монте (Швейцарія) та Майамі-Біч (штат Флорида, США), спільно з Федеральною політехнічною школою Лозанни ввів в експлуатацію випробувальне кільце Hyperloop довжиною 120 м в Швейцарії для тестування цієї технології в різних умовах (зокрема і з різним розрідженням повітря у транспортному трубопроводі), але з використанням зменшених моделей капсул. Завдяки співпраці з TTCI стартап, утворений у 2019 році розраховує вийти на американський ринок.

Як повідомлялося раніше, у Датуні (Китай) почнеться будівництво випробувальної лінії для швидкісного поїзда на магнітній підвісці, який може розвивати швидкість до 1 тис. км/год.

Читайте також