Новини, Укрзалізниця

У жовтні на залізниці вантажили рекордні обсяги зернових за останні 10 років

Середньодобове навантаження зернових вантажів по Укрзалізниці у жовтні сягнуло 131,4 тис. т. Це найбільший показник за останні 10 років, передає Rail.insider із посиланням на пресслужбу товариства.

У повідомленні акцентується, що у жовтні поточного року перевезення зернових вантажів залізничним транспортом зросли на 8,1% порівняно з жовтнем минулого року — до 3,8 млн т. А з початку нового маркетингового сезону 2021/2022 (1 липня 2021 року) перевезено 12,9 млн т зернових, що на 7,4% більше, ніж за аналогічний період минулого маркетингового року.

«Впевнений, що в партнерстві з аграріями нам вдасться перевезти цьогоріч рекордні показники зерна, значно наростити експортні показники та покращити економічний стан України», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

Щоправда, аналітики налаштовані не так оптимістично. Про те, наскільки, на їхню думку, затягнеться сезон зернових перевезень, можна прочитати тут.

Окрім того, уже два тижні ситуація із перевезеннями зернових залишається напруженою (детальніше тут і тут). Також УЗ забезпечує лише третину заявок на перевезення зерна у вагонах ЦТЛ.

Читайте також