Українська делегація завітала до Іспанії та ознайомилася з реформуванням тутешньої залізниці. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Комітету з питань транспорту та інфраструктури Верховної Ради України Юрій Кісєль, передає Rail.insider.
Народні обранці мали можливість ознайомитися з історією розділення інфраструктури та послуг Іспанської залізниці з допомогою представників державної компанії ADIF (Administrador de Infraestructuras Ferroviarias), найбільшого іспанського агентства з управління інфраструктурою (вокзали, колії, сигналізація тощо). «Говорили про структуру самого агентства, структуру його доходів і тарифи на послуги інфраструктури», — наголосив Юрій Кісєль.
Також у програмі була зустріч з делегацією депутатів парламенту Мадридського регіону та директором транспортного управління (Consorcio de Transportes de Madrid). «Колеги щиро ділилися законодавчим досвідом щодо успішного реформування Іспанської залізниці», — написав народний депутат.







