Новини, Освіта, Укрзалізниця

УкрДУЗТ і Укрзалізниця підписали меморандум про співпрацю

Український державний університет залізничного транспорту і АТ «Укрзалізниця» підписали меморандум про співпрацю. Про це інформує Rail.insider із посиланням на інформацію вишу.

У межах Молодіжного хакатону, що відбувся 18 березня на базі Українського державного університету залізничного транспорту (УкрДУЗТ), було підписано меморандум про співпрацю між університетом та АТ «Укрзалізниця».

Основною метою меморандуму є закріплення довгострокового партнерства між закладом вищої освіти та національним залізничним перевізником у сфері підготовки кваліфікованих фахівців для галузі.

Співпраця передбачає:

  • актуалізацію освітніх програм відповідно до актуальних потреб галузі;
  • розширення можливостей для стажування студентів на базі підрозділів АТ «Укрзалізниця»;
  • працевлаштування випускників на підприємствах залізничного транспорту.

Передбачається, що підписання меморандуму сприятиме інтеграції студентів у реальні проєкти галузі та підвищить конкурентоспроможність майбутніх фахівців на ринку праці.

Як повідомлялося раніше, вагон майбутнього та фірмовий одяг розробляли студенти-залізничники на хакатоні у Харкові.



Читайте також