В 2020 році УЗ має закупити 350 тисяч тонн дизельного пального
Перевезення, Новини

Укрзалізниця забезпечить вивезення через морські порти до 200 тис. тонн нафтопродуктів на місяць

Після зупинки постачання дизельного пального з російських заводів та тимчасового закриття на ремонт Мозирського нафтопереробного заводу в Білорусі очікується зміна логістики транспортування. В Укрзалізниці заявляють, що готові до змін.

Так, в Мінекономіки очікують, що вже з травня основні напрямки постачання нафтопродуктів будуть перерозподілені та збільшена частка транспортуватиметься через морські порти України.

«Укрзалізниця оперативно реагує на зміни в логістиці постачання нафтопродуктів у країну та вже підготувалася до їх транспортування через порти. Сьогодні залізничники мають усі необхідні ресурси, щоб забезпечити ритмічне вивезення з портів до 200 тис. тонн нафтопродуктів на місяць. І ці потужності залізниці будуть надалі тільки нарощуватись», — заявив очільник УЗ Іван Юрик.

Він також повідомив, що наразі в робочому парку Укрзалізниці наявні 1300 цистерн, у тому числі 952 — для перевезення світлих нафтопродуктів. Для збільшення обсягів перевезень УЗ планує в найближчий період, у травні-червні, відремонтувати та залучити в роботу ще до 300 цистерн щомісячно.

Нагадаємо, напередодні в Укрзалізниці заявили, що досягли згоди з постачальниками щодо відвантаження дизельного пального.  Раніше перевізник заявив, що через відмову постачальників відвантажувати пальне за договорами компанія має запас дизельного пального на 4 доби.

Читайте також