Новини

Уночі стався вибух в тунелі на БАМі

Уночі проти 30 листопада стався вибух на Байкало-Амурській магістралі, зокрема у Північномуйському тунелі ім. Бессолова. Про це пише Rail.insider із посиланням на Telegram-канал «Оперативний ЗСУ».

Тунель розташований у Бурятії. Зауважується, що фактично це єдиний серйозний шлях залізничного сполучення між РФ та Китаєм. І наразі цей шлях, який РФ використовує зокрема і для військових поставок, паралізовано.

«Як зазначають наші джерела, підрив — чергова успішна спецоперація СБУ, хоча в спецслужбі це офіційно не коментують», — наголошується у дописі.

Стверджується, що під час руху вантажного поїзда спрацювали чотири вибухові пристрої.

Як повідомлялося раніше, РЖД на тиждень зупинили рух потягів БАМом через прорив дамби.



Читайте також