Новини, Перевезення, Укрзалізниця

УЗ проведе наради з перевізниками Румунії, Молдови та Угорщини 15 серпня

АТ «Укрзалізниця» анонсувало проведення нарад за участю перевізників Румунії, Молдови та Угорщини 15 серпня, передає Rail.insider.

Заходи відбуватимуться у форматі відкритих онлайн-зустрічей.

О 14:00 стартує Zoom-конференція, де обговорюватимуть питання покращення передачі вантажів через румунські та молдовські прикордонні переходи. До участі також запрошуються вантажовідправники. Усі зацікавлені можуть долучитися до заходу за посиланням.

Окрім того, о 15:30 розпочнеться нарада щодо поліпшення вантажних перевезень до Угорщини. Доєднатися всі охочі мають змогу за посиланням.



Читайте також