АТ «Укрзалізниця» анонсувало проведення онлайн-нарад із перевізниками Румунії, Молдови та Угорщини 3 жовтня. Про це пише Rail.insider.
Наради відбудуться у форматі Zoom-конференцій.
О 14:00 товариство запрошує всіх охочих долучитися до обговорення ситуації з передачею вагонів на прикордонних переходах із Румунією та Молдовою. Узяти участь в онлайн-конференції можна за посиланням.
Окрім того, о 15:30 запланована зустріч українських та угорських залізничників. Доєднатися можуть усі зацікавлені за посиланням.













