АТ «Укрзалізниця» анонсувало проведення трьох нарад 20 липня, передає Rail.insider.
Під час першого заходу обговорюватимуть питання перевезень зернових, а другий і третій стосуватимуться поліпшення пропускної спроможності прикордонних переходів з Польщею та Словаччиною.
Онлайн-конференція, де порушуватимуть питання транспортування зернових, стартує о 10:00. Доєднатися можуть усі зацікавлені за посиланням.
Відкриті наради з іноперевізниками мають відбутися пообіді. Онлайн-зустріч українських залізничників з польськими колегами запланована на 14:00 (посилання для долучення тут). Водночас о 15:30 усіх зацікавлених запрошують на нараду за участю словацьких перевізників (посилання тут).













