Новини, Перевезення, Укрзалізниця

УЗ проведе три онлайн-наради з покращення перевезень вантажів 20 липня

АТ «Укрзалізниця» анонсувало проведення трьох нарад 20 липня, передає Rail.insider.

Під час першого заходу обговорюватимуть питання перевезень зернових, а другий і третій стосуватимуться поліпшення пропускної спроможності прикордонних переходів з Польщею та Словаччиною.

Онлайн-конференція, де порушуватимуть питання транспортування зернових, стартує о 10:00. Доєднатися можуть усі зацікавлені за посиланням.

Відкриті наради з іноперевізниками мають відбутися пообіді. Онлайн-зустріч українських залізничників з польськими колегами запланована на 14:00 (посилання для долучення тут). Водночас о 15:30 усіх зацікавлених запрошують на нараду за участю словацьких перевізників (посилання тут).



Читайте також