У січні Південно-Західна залізниця плановим ремонтом оновила понад 450 вантажних вагонів
Новини, Перевезення

УЗ віддасть частину цементовозів під навантаження щебеню

Укрзалізниця виставила на аукціони 80 цементовозів для перевезення сипких вантажів. Про це написав заступник директора Департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов у Facebook, передає Rail.insider.

«З огляду на підвищений попит на рухомий склад УЗ під перевезення будівельних матеріалів (щебінь, гранвідсів тощо) АТ «Укрзалізниця» виставило на аукціони через ProZorro.Продажі 80 вагонів-цементовозів для перевезення сипких вантажів», — повідомив представник товариства.

Перші лоти з розподілу цементовозів під перевезення будівельних матеріалів розігруватимуться 1 жовтня. Подавати заявки на участь в аукціонах необхідно сьогодні, 30 вересня. Термін подання вагонів та навантаження для переможців аукціонів — 9 жовтня.

«Для потреб підприємств цементної галузі щодня виставлятиметься на аукціони 90 цементовозів», — наголосив Валерій Ткачов.

Як повідомлялося раніше, частина зерновозів та цементовозів у серпні пішла під навантаження щебеню. Пізніше в УЗ пояснили, чому в цементовозах перевозили інші вантажі. Водночас в Укрцементі заявили про погіршення ситуації із залізничними перевезеннями. Проте у другій половині вересня на аукціонах ProZorro реалізовано лише 15% відправлень у цементовозах.

 

Читайте також