Із 4 вересня АТ «Укрзалізниця» ввело конвенцію на перевезення вантажів для трьох гірничо-збагачувальних комбінатів, що входять до складу холдингу «Метінвест». Про це пише Rail.insider із посиланням на сайт перевізника.
Обмеження стосується «вагонів ВС», що прямують для таких вантажоодержувачів:
- ПрАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» (станція Інгулець);
- ПрАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» (станції Терни та Рядова);
- ПрАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» (станція Грекувата).
Конвенція поширюється на відправлення зі станцій Словаччини, Угорщини, Австрії, Польщі, Румунії та інших країн.
Раніше в Укрзалізниці повідомляли про сплеск претензій щодо затримок вагонів з боку холдингу “Метінвест”.












