Укрзалізниця, Новини

УЗ запустила процедуру відбору кандидатів на посаду голови правління 

7 червня філія “Центр сервісного забезпечення” оголосила тендер щодо послуги з пошуку та відбору кандидатур на посаду голови правління. Про це відомо з порталу державних публічних закупівель ProZorro.

Роботу з пошуку кандидатів попередньо оцінили у 979 тис. грн. Переможець має надати розширений перелік після 14 днів з початку роботи. Аукціон заплановано на 29 червня.

Згідно з тендерною документацією, основним завданням нового голови правління АТ «Укрзалізниця» є:

  • забезпечення ефективного функціонування та розвитку залізничного транспорту, створення умови для підвищення конкурентоспроможності транспортної галузі, отримання прибутку від ведення підприємницької діяльності;
  • забезпечення конкурентоздатності товариства на лібералізованому ринку послуг залізничних перевезень;
  • задоволення потреб держави, юридичних і фізичних осіб у безпечних та якісних залізничних перевезеннях у внутрішньому та міжнародному сполученні, роботах та послугах, що виконує та надає товариство;
  • трансформація товариства зі становища квазімонопольного в орієнтованого на ринок конкурентоспроможного лідера з прозорою структурою управління та звітністю, з нульовою толерантністю до корупційних проявів.

Крім цього, варто зауважити, що філія  “Центр сервісного забезпечення” почала пошуки постачальника послуг з відбору члена правління, відповідального за вантажний напрямок. Торги щодо HR-агенції мають відбутися 14 червня.

Нагадаємо, напередодні колишній міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що добре знає проблеми Укрзалізниці й тому розглядає варіант подати свою кандидатуру на посаду очільника компанії.

Читайте також