В офісі Європейській Бізнес Асоціації (EBA) 24 листопада відбулася зустріч представників компаній—членів Комітету з логістики із директором операційним АТ «Укрзалізниця» Вячеславом Єрьоміним. Про це пише Rail.insider із посиланням на сайт Асоціації.
Під час заходу порушили питання, яке наразі найбільше турбує представників ринку: проблеми із доставкою вантажів та порожніх вагонів. Учасники обговорили ряд заходів, які допоможуть оптимізувати рух вантажів залізницею та будуть застосовуватися на постійній основі.
Зокрема, у ході зустрічі наголошувалося на важливості запровадження раннього планування перевезення зернових вантажів (1—3 місяці) та повернення швидкості руху контейнерних поїздів до 750 км/добу.
Окрім того, акцентувалося на важливості підтримки АТ «Укрзалізниця» щодо покращення технічного стану локомотивного парку, інфраструктури (насамперед стосовно реконструкції припортової інфраструктури) та вагонів.
Як повідомлялося раніше, УЗ розпочала проведення аукціонів з подачею вагонів у грудні.













