Міжнародні новини, Новини

У Німеччині відреконструювали залізничний вузол у Галле – вартість робіт 800 млн євро

Федеральний уряд, Саксонія-Ангальт та міський бюджет Галле спільно з DB інвестували близько 800 млн євро в оновлення залізничного вузла. Про це повідомляє hallanzeiger.de.

Реконструкція тривала шість із половиною років. У межах будівельних робіт Deutsche Bahn (DB) повністю перебудував головну станцію, оновив 50 км колій та 200 стрілочних переводів та встановив нові системи централізації.

Потяги тепер можуть проходити через залізничний вузол у чотири рази швидше. Також побудовані шумозахисні бар’єри, задля більшого спокою й тиші для жителів. Крім того, була побудована нова сортувальна станція для вантажного руху.

Зауважено, що залізничний вузол Галле відіграє важливу роль у залізничному сполученні Німеччини, адже є перехрестям європейських транспортних осей, зокрема вантажних перевезень коридором північ-південь та між портами Північного моря та південно-східної Європи.

Нагадаємо, Федеральне міністерство транспорту Німеччини має на меті збільшити на 25% обсяги залізничних вантажоперевезень до 2030 року. Зокрема, міністерство створило програму фінансування на 200 млн євро для залучення приватних інвестицій у залізничну галузь, зокрема будівництво інтермодальних терміналів.

Читайте також