Голова Наглядової ради Укразалізниці Шевкі Аджунер повідомив журналістам, що на 50-му Всесвітньому економічному форумі у Давосі сьогодні питання співпраці української залізниці та німецького оператора Deutsche Bahn не обговорювалося. Про це пише у телеграм-каналі журналіст Андрій Павловський. Як підтвердив Шевкі Аджунер, консультації з приводу співпраці з німецьким гігантом будуть проходити на форумі в швейцарському Давосі.
“Як уточнив функціонер, сьогодні проходило лише засідання комітету, тоді як збори Наглядової ради заплановано на 24 січня”, – ідеться в повідомленні.
Павловський зазначив, що в цей день і будуть закріплені домовленості за підсумками консультацій в Швейцарії, а українці дізнаються про долю вітчизняної залізниці постфактум.
Нагадаємо, що раніше про те, що АТ “Укрзалізниця” та німецький залізничний оператор Deutsche Bahn під час економічного форуму в Давосі підпишуть меморандум про співпрацю заявив член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Олександр Скічко у Facebook.
“Готується масштабний проєкт щодо співпраці Укрзалізниці й найбільшого німецького залізничного оператора Deutsche Bahn. Одразу відповім, що це не приватизація й не концесія. Ідеться про залучення німецьких експертів, досвіду, управлінських і технологічних рішень”, – написав Скічко.
[democracy id=”7]
Дякуємо за відповідь!
Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.













