Укрзалізниця оновила тендерну документацію на закупівлю автоматизованої системи обліку пального для акцизних складів
Новини бізнесу, Новини

В УСПП не підтримали рішення щодо відсторонення Жмака  

В Українському союзі промисловців і підприємців заявили, що для дострокового припинення повноважень голови правління Укрзалізниці Володимира Жмака немає аргументованих підстав.

Відповідне повідомлення було опубліковане на сайті організації:

«Промислова спільнота виступила на підтримку дій правління Укрзалізниці та направила відповідні листи уряду та Тимчасовій слідчій комісії у Верховній Раді. У них структуровані об’єднання бізнесу пропонували посадовцям оцінити дії членів Наглядової ради на їхню відповідність національним інтересам України та розблокувати процес модернізації компанії».

Зауважено, що в УСПП стурбовані тим фактом, що Тимчасова слідча комісія по Укрзалізниці не розглянула дії попереднього керівництва і наглядової ради компанії, задля чого, власне, і створювалася.

«Максимальне зростання збитків УЗ розпочалося з 2017 року. Маючи тоді частку вагонів у вантажних перевезеннях на рівні 52%, цей показник систематично падав і в травні 2020 р. становив 16%. Наразі частка УЗ – 24%. З’явилися також позитивні тенденції посилення співпраці з інвесторами».

Нагадаємо, раніше в УСПП заявляли про підтримку якнайшвидшого запуску діяльності вантажної філії «УЗ Карго». На думку УСПП, оптимальним варіантом виведення УЗ із хронічної кризи є анбандлінг – поділ на самостійні вертикалі: вантажоперевезення, пасажироперевезення та обслуговування інфраструктури.

Читайте також