Позиція УЗ: Для відсторонення Жмака немає підстав
Укрзалізниця, Новини, Події

Позиція УЗ: Для відсторонення Жмака немає підстав

В Укрзалізниці заявили, що для відсторонення голови правління компанії Володимира Жмака немає підстав. Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Ми сподіваємося, що таке не відбудеться, оскільки об’єктивних причин для цього ми не вбачаємо. Інформація така є, і в нас вона також є, тому ми просто сподіваємося, що ця інформація не відповідає дійсності, тому що на основі всіх показників немає підстав для зняття чи заміни голови правління», – відзначили в УЗ.

У компанії  також додали, що Жмак зараз перебуває на лікарняному, оскільки 12 березня в нього діагностували коронавірус.

Раніше повідомлялося, що наглядова рада АТ “Укрзалізниця” розглядає можливість відсторонення голови правління компанії Володимира Жмака. Напередодні члени ТСК  звернулися до прем’єр-міністра, міністра інфраструктури, наглядової ради УЗ щодо питання їхньої оцінки компетентності нинішнього правління компанії.

Зі свого боку голова правління Укрзалізниці Володимир Жмак у своєму Telegram відреагував на критику. Зокрема він заявив, що перше засідання тимчасової слідчої комісії з оцінки стану підприємства пройшло без представників правління УЗ, а результати роботи за 2020 рік комісія до уваги не взяла взагалі.

Наступне засідання комісії відбудеться 18 березня. На засіданні має бути присутній голова правління держкомпанії Володимир Жмак.

Читайте також